O nasGrzegorz Mróz

Założycielem lecznicy jest lekarz weterynarii – Grzegorz Mróz. W 1987 roku został on absolwentem Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Jego dalsza edukacja skupiła się na studiach podyplomowych z zakresu chorób psów i kotów. Aby móc zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze usługi weterynaryjne, ukończył dodatkowe kursy z obszaru badań obrazowych – RTG oraz USG.

Oddają Państwo swoich pupili pod opiekę specjalisty, który regularnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, po to, by stale aktualizować swoją wiedzę. Co więcej, dr Grzegorz Mróz chętnie bierze udział w sympozjach i warsztatach weterynaryjnych, dzięki czemu jest na bieżąco z nowoczesnymi formami leczenia i pielęgnacji zwierząt.

30 lat pracy w zawodzie sprawia, że zarówno zabiegi chirurgiczne, badania, jak i samo leczenie wykonywane są na podstawie solidnego doświadczenia. Gabinet powstał po to, aby dbać o wszystkie zwierzęta – nie tylko te domowe, ale także te hodowlane np. konie czy bydło.


Doktor Grzegorz Mróz - Weterynarz

Zbigniew Płóciennik

Zbigniew Płóciennik ukończył w 1975 roku Technikum Weterynaryjne we Wrześni, uzyskując tytuł Technika Weterynarii. Działa w zawodzie od 43 lat, dlatego może pochwalić się sporym doświadczeniem zarówno w zakresie podstawowych badań analitycznych, jak i samego leczenia zwierząt. Współpraca z lekarzami weterynarii pozwala mu na ciągłe udoskonalenie warsztatu, a swojej pracy oddaje się z wielkim zaangażowaniem.

Jego podejście do zwierząt jest pełne empatii i zrozumienia, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożeń, jakie czyhają na czworonożnych pupili. Zna potrzeby zwierząt oraz wie, jak z nimi postępować, co wynika z jego długoletniego doświadczenia. Asysta przy zabiegach weterynaryjnych oraz opieka nad zwierzętami po operacjach lub w trakcie leczenie daje mu wiele satysfakcji oraz pomaga realizować pasję.


Nasi klienciMagic by Płodni.com

Klinika weteranaryjna w Ostrowie Wielkopolskim - Grzegorz Mróz